Såld: 76.000 kr
Såldes den 28 mars 2022 -
9138 Oljemålning
1800-tal, kvinna med ko, 40x50
Såld: 1.300 kr
Såldes den 28 mars 2016 -
4225 Oljemålning
oidentifierad konstnär, kvinna med ko, 31x22
Såld: 250 kr
Såldes den 29 april 2013
5441 Oljemålning
"Kvinna med korslagda armar" 49x32
Såld: 100 kr
Såldes den 4 februari 2008 -
1524 Oljemålning
1800-tal, kvinna med ko, 75x49, (lagning + skada)
Såld: 1.400 kr
Såldes den 20 november 2006 -
3492 Oljemålning
Einar Uggla, Kvinna med ko, 33 x 45
Såld: 250 kr
Såldes den 7 mars 2005
5075 Oljemålning
Schaffer, kvinna med korg, 50x40
Såld: 300 kr
Såldes den 3 november 2003